Jesteś osobą empatyczną, otwartą,
lubisz ludzi i pracę w międzynarodowym środowisku?
To oznacza, że podjęliśmy dobrą decyzję wybierając właśnie Ciebie! 

Image

Informator opiekuna BraveCare

Co nas wyróżnia?

Zaangażowanie i troska o dobrostan podopiecznego jest naszym priorytetem. Dlatego doceniamy pracę, którą wykonujesz każdego dnia. Mamy świadomość, że zadowolony pracownik to zadowolony klient! Zaufały nam już tysiące opiekunów i opiekunek, a firma Bravecare istnieje dzięki Wam! Gwarantujemy wysokie zarobki, sprawdzone zlecenia, opiekę koordynatora, bezpłatny transport i porady prawne, atrakcyjne premie świąteczne i wakacyjne.

 

Opiekuna Bravecare

Praca w Bravecare jest bezpieczna i legalna. Współpracownik wyjeżdżający na zlecenie, po podpisaniu umowy jest
zgłaszany do ZUS, gdzie odprowadzane są za niego składki ubezpieczeniowe. Następnie wysyłamy wniosek o druk
A1 i kartę EKUZ do Narodowego Funduszu Zdrowia.

Możesz na nas polegać – pierwszą osobą do kontaktu jest przydzielony Ci Koordynator. W razie jakichkolwiek
problemów podczas zlecenia nasz prawnik, psycholog oraz pielęgniarka służą radą i profesjonalnym wsparciem.

Gwarantujemy Ci bezpłatny dojazd na zlecenie i powrót do domu.

Jeżeli spodobała Ci się współpraca z nami, poleć nam kandydata do pracy – jeśli wyjedzie z nami na zlecenie, Ty otrzymasz premię za polecenie!

Procedura krok po kroku

1. Zgłaszasz się do nas. Podajesz nam informacje dotyczące Twojego doświadczenia w opiece, określasz poziom znajomości języka niemieckiego (który jest przez nas weryfikowany) i oczekiwania. Mile widziane są Twoje referencje. Po analizie wszystkich informacji dotyczących naszej współpracy szukamy zlecenia, które będzie Ci odpowiadać.
2. Otrzymujesz ofertę, Koordynator przekazuje Ci niezbędne informacje dotyczące stanu zdrowia podopiecznego, szczegóły dotyczące wynagrodzenia, miejsca pracy. Precyzyjnie wyjaśnia zakres obowiązków i potrzeby podopiecznego. Jeśli zaakceptujesz ofertę, wysyłamy Twoje CV do klienta niemieckiego.
3. Po akceptacji rodziny niemieckiej wypełniasz Kwestionariusz ZUS, przygotowujemy umowę i wysyłamy do Twojej akceptacji. Podpisujemy umowę i dopełniamy kolejnych formalności; zgłaszamy Cię do obowiązkowego ubezpieczenia ZUS i rozpoczynamy proces starania się o wymagane dokumenty (A1 i EKUZ).
4. Gdy już podpiszesz dokumenty, to możesz zacząć się pakować, ponieważ to my organizujemy dla Ciebie bezpłatny transport spod Twojego domu, bezpośrednio pod dom podopiecznego. Potwierdzenie zlecenia transportu otrzymasz od nas mailem.
5. Po dotarciu na miejsce zlecenia poznajesz Podopiecznego i jego rodzinę. W każdym momencie możesz skontaktować się ze swoim Koordynatorem, który pomoże Ci w trudnych czy nietypowych sytuacjach i odpowie na pytania.
6. Po zakończeniu zlecenia zorganizujemy Ci bezpłatny i bezpieczny transport powrotny do domu.