Chcę zostać opiekunką

  1. Home
  2. /
  3. Chcę zostać opiekunką

Chcesz pracować  w charakterze opiekunki/opiekuna osób niesamodzielnych?

Musisz wiedzieć, że jest to zajęcie wyjątkowo odpowiedzialne i nie każdy ma do tego predyspozycje. Ponieważ cenimy sobie zaufanie naszych Klientów, starannie dobieramy kompetentnych pracowników do naszych zleceń.

Poszukujemy osób zmotywowanych, które chcą dobrze zarabiać. W naszej firmie jest to nawet 1900 euro miesięcznie na rękę. Wysokie walory moralne i etyczne są dla nas również bardzo ważne. Doceniamy zaangażowanie we własny rozwój i sumienne wykonywanie obowiązków, oferując wynagrodzenie odpowiadające kwalifikacjom.

Nasze opiekunki i opiekunowie zawsze mogą liczyć na naszą pomoc, szczególnie w trudnych sytuacjach.

Jeśli rozważasz podjęcie pracy jako opiekunka/opiekun osób niesamodzielnych, gratulujemy wyboru! Z przyjemnością powitamy Cię w gronie Bravecare. Już teraz skontaktuj się z nami, a opowiemy Ci o kilku najważniejszych kwestiach specyfiki tego zawodu.

Jeśli jeszcze się wahasz, odpowiemy na Twoje pytania aby pomóc Ci rozwiać wątpliwości i podjąć pierwsze kroki w branży, od nauki podstaw języka niemieckiego, do wyboru konkretnych zleceń.

Osobom, które nie znają języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym, oferujemy pracę w rodzinach polskiego pochodzenia, gdzie mówi się po polsku – to najlepsze rozwiązanie na początek.

Powiemy Ci również, jakie warunki należy spełnić aby zarabiać 1900 euro miesięcznie na rękę!

Obecnie rekrutujemy na wiele zleceń i chętnie przyjmujemy nowe,
sumienne osoby do pracy!

Zadzwoń pod numer: 48 (22) 400 78 76, lub napisz: bravecareinfo@bravecare.pl

Możesz także skontaktować się z nami przez fanpage’a na portalu Facebook: www.facebook.com/Bravecarepl

Rekrutacja wciąż trwa!

Zapraszamy 😊