O nas

W sposób profesjonalny i odpowiedzialny zajmujemy się opieką nad osobami chorymi, niepełnosprawnymi i starszymi.

Dlatego interesuje nas dobór jak najbardziej wykwalifikowanej i zaangażowanej kadry opiekuńczej – nasze wspólne usługi mają być na najwyższym poziomie. Ich jakość to nasz absolutny priorytet.

Wprowadzone przez nas wewnętrzne procedury gwarantują ciągłe podnoszenie jakości naszej i Państwa pracy.

Jesteśmy wymagający, dajemy natomiast takie narzędzia rozwoju zawodowego i wsparcie
ze strony naszej firmy, że nie jest trudno je spełnić. Jeżeli więc jest Pani/Pan osobą:

  • sumienną, wyrozumiałą i cierpliwą
  • wrażliwą na cierpienie innych
  • zaangażowaną w wykonywaną pracę, a przy tym komunikatywną i odpowiedzialną
  • chcącą podnosić własne kwalifikacje, w tym znajomość języka niemieckiego
  • myślącą o podjęciu dobrze płatnej pracy

Prosimy o zgłoszenie się do nas już teraz.
Podejmijmy wspólnie odpowiedzialne zadanie, przed którym stoimy.

U nas znajdziecie Państwo w pełni legalną pracę za granicą jako opiekunka/opiekun osób starszych.

Państwa bezpieczeństwo to dla nas rzecz niezwykle istotna.

W związku z tym gwarantujemy pomoc i opiekę prawną przez cały okres współpracy z nami.

Rekrutacja to nie wszystko – później, już po podjęciu pracy w miejscu docelowym, cały czas służymy Państwu wsparciem formalnym, wynikającym ze specyfiki wykonywanych zadań.

Historia Bravecare

„Jesteśmy najlepszym pracodawcą dla opiekunek i opiekunów osób starszych” – zwykle w ten sposób reklamują się firmy z branży opiekuńczej. Później następuje prezentacja powodów, dla których dana firma uważa się za kolejnego branżowego lidera. „Przyjazna rekrutacja”, „sprawdzone miejsca pracy”, „dobre zarobki plus premie”, „bezpłatne konsultacje prawne”, „opieka koordynatora za granicą” itp.

          Powołując w 2016 roku do życia Bravecare nie wiedzieliśmy, że za kilka lat będziemy zatrudniać prawie 1000 osób. Nie mieliśmy też ambicji mówienia o tym, że jesteśmy, albo będziemy najlepsi. Nie my jesteśmy od oceniania nas samych. Skoncentrowaliśmy się na takim budowaniu firmy, aby od razu w jej fundamentach umieścić czynniki, które zwiększą szansę na mówienie o nas jako o pracodawcy rzetelnym, uczciwym i odpowiedzialnym. Najważniejszą dla nas rzeczą był dobór odpowiednich osób, które pracują w warszawskiej centrali firmy i w jej oddziałach. Jeśli ma się odpowiednich ludzi, wtedy nie ma spraw nierozwiązywalnych, nie ma problemów nie pozwalających zasnąć. Są za to możliwości i jest rozwój. Jest pewność i spokój. Można doskonalić procedury i rozwijać kompetencje pracowników.

          I jeśli dzięki temu pojawiają się podstawy, żeby mówić o nas cieplejsze rzeczy, jest nam niezmiernie miło. Słuchamy głosów pozytywnych i negatywnych na nasz temat. Pierwsze dają energię do dalszej wydajnej pracy, drugie służą poprawianiu jakości naszych działań. Wiele od Was, Szanowne Opiekunki i Opiekunowie, nauczyliśmy się. I uczymy się nowych rzeczy każdego dnia. Bądźcie z nami i podpowiadajcie nam, jak możemy się doskonalić. Kontaktujcie się z nami, jeśli będziecie chcieli wspólnie z nami zarabiać. Branża opiekuńcza ma przyszłość. Wspólnie jesteśmy częścią tej przyszłości.

          Zatem, w czym możemy Wam pomóc?

 

Zarząd i Właściciele firmy.

Certyfikaty
Referencje Bravecare