Historia Oddziału Płock – poznajcie Karolinę Nowicką

Pracuję jako Koordynator osób starszych od ponad 6 lat. W tym czasie poznałam wiele Opiekunek, wiele różnych życiorysów i historii. Wraz z moim zespołem, z każdym dniem tej pracy nabieramy doświadczenia; jesteśmy świadkami i uczestnikami codzienności naszych Opiekunek i Opiekunów. Dzięki temu dowiadujemy się więcej o sobie i naszych współpracownikach; badamy tak nasze możliwości jak i ograniczenia.

Praca Koordynatora osób starszych jest odpowiedzialna i wymagająca, ale jednocześnie niezwykle satysfakcjonująca. Myślę, że spełnienie w życiu i pracy prowadzi właśnie poprzez pokonywanie owych trudności. Wiem, że mam realną możliwość pomagania innym i to mnie nie tylko motywuje do codziennego wysiłku, ale po prostu cieszy.

W moim CV są także doświadczenia z pracy jako Opiekunka osób starszych. Myślę, że to dzięki tym doświadczeniom łatwiej mi zrozumieć wyzwania, przed którymi codziennie staje nasz personel opiekuńczy. Mam pełną świadomość jak bardzo ta praca bywa trudna i obciążająca, dlatego tak zależy mi, aby moje działania były skuteczne, pomocne.

Jestem dumna z tego, że mogę pracować w tym zawodzie, w Bravecare, firmie o ugruntowanej pozycji na rynku. Wiem, że każdego dnia przyczyniam się do poprawy życia osób starszych. To daje mi poczucie sensu i jest dla mnie bardzo ważne.